Fanerat med teak, benställning av ek. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med två lådor samt nedfällbar lucka. Bredd 161. Djup 42,5. Höjd 82 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.