Ek. Invändigt hyllplan av glas, spegel, belysning, utdragsskiva klädd med laminat, lådor samt hyllor på dörrarnas insidor. Bredd 78, djup 38, höjd 112 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Smärre nagg på glas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10