Home office

Hemmakontoret är en plats för dina tankar och ditt arbete, en miljö som förtjänar omsorgsfull och vacker inredning. Låt kreativiteten och arbetslusten flöda med hjälp av inspirerande konst, eleganta möbler och upplivande design. I denna temaauktion finner du utvalda föremål som hjälper dig att skapa en rofylld, kreativ och inspirerande arbetsplats i hemmet.

Välkommen att utforska det kurerade utbudet och lägga bud på dina favoriter.

78 föremål
Taklampa, 1950-tal.
8d 18 tim
Taklampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Bänk, 2000-tal.
8d 19 tim
Bänk, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Clay Ketter, "Road - 1d", 2002.
8d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Golvlampa, Örsjö, 1900-talets slut.
8d 18 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK