1429 föremål
Ring 18K guld med prinsesslipade diamanter.
3d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring i 18K guld.
2d 17 tim
Ring i 18K guld.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Ring med baguettslipad diamant.
1d 16 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring, 14K vitguld med tanzanit.
19 tim 56m
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Robert Högfeldt, Susanna och gubbarna.
2d 17 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ronan & Erwan Bouroullec, "Slow chair", Vitra.
2d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruskor, 3 st, silver, rokokostil, 1900-tal.
1d 15 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
3d 17 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
21 tim 16m
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 18 tim
Sekretär, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn sent 1900-tal.
2d 20 tim
Serveringsvagn sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Insjölandskap.
4d 19 tim
1 110 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
3d 17 tim
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-tal.
2d 20 tim
Sidobord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-tal.
6d 20 tim
Sidobord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
4d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord Art Deco- stil 2000-tal.
1d 20 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigurd Persson, ring silver Stockholm 1979.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
1d 14 tim
Siri Rathsman, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skafthålsyxa, neolitikum.
6d 13 tim
Skafthålsyxa, neolitikum.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?