288 föremål
Carl Malmsten, soffa "Samsas" sent 1900-tal.
20 tim 55m
3 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Anders Österlin, "Tiden".
3d 19 tim
Anders Österlin, "Tiden".
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur.
4d 21 tim
Oscar Reutersvärd, skulptur.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Piedestaler ett par 1900-tal.
3d 23 tim
Piedestaler ett par 1900-tal.
3 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Esaias Thorén,  Surrealistiskt landskap.
4d 21 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampor ett par omkring 1900.
21 tim 23m
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, väska "Leighton small".
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Warnolf, Komposition med lås.
3d 19 tim
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bert-Johnny Nilsson, "Bandet".
5d 23 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven Jonson, Surrealistiskt landskap.
4d 21 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Boris Ninemae, "I gryningen".
5d 23 tim
Boris Ninemae, "I gryningen".
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska  Silky Pop Tote Bag.
5d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Konsolbord rokokostil 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta orientalisk semiantik ca 360x294 cm.
2d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton väska "Neverfull MM".
5d 23 tim
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
2d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
3d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusstakar ett par silver Birmingham 1921.
6d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?