305 föremål
Soffa Italien omkring år 2000.
19 tim 57m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, Avsked.
20 tim 3m
Yrjö Edelmann, Avsked.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, omkring 1900.
20 tim 5m
Bord, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
20 tim 7m
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa Art Deco-stil 1900-talets andra hälft.
20 tim 11m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad old ca 395x254 cm.
20 tim 23m
1 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord 1940-tal Swedish Modern.
20 tim 25m
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
matta Shirvan semiantik ca 141x92 cm.
20 tim 27m
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 14 st, 1900-talets första hälft.
20 tim 29m
1 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord omkring 1900.
20 tim 35m
Bockbord omkring 1900.
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gustav Arne, Kullaberg.
20 tim 37m
Gustav Arne, Kullaberg.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Simone de Dardel, Blommor.
20 tim 55m
Simone de Dardel, Blommor.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Canon objektiv 400 mm med väska.
20 tim 57m
15 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Golvlampor ett par Öia belysning 2000-tal.
21 tim 1m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
21 tim 3m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan signerad ca 300x204 cm.
21 tim 13m
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall G-möbel 1970-tal.
21 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spaljé 1940/50.tal Swedish Modern.
21 tim 23m
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 7 st "Wien" Gemla 1970-tal.
21 tim 27m
3 050 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Hans Wigert, "Gotska sandön".
21 tim 29m
Hans Wigert, "Gotska sandön".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, golvlampa "Staken".
21 tim 33m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eke Bjerén, landskap.
1d 18 tim
Eke Bjerén, landskap.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel/toalettbord Art Deco 1930/40-tal.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
1d 18 tim
Ardy Strüwer, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Osvald Larsson, Stilleben i blå vas.
1d 19 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Bauer, "Trollhästen".
1d 19 tim
John Bauer, "Trollhästen".
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermes Scarf "Feux de Route".
1d 19 tim
Hermes Scarf "Feux de Route".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp 1800-talets andra hälft.
1d 19 tim
Skåp 1800-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jules Schyl, Badande kvinnor.
1d 19 tim
Jules Schyl, Badande kvinnor.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sminkbord 1960-tal.
1d 19 tim
Sminkbord 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elizabeth Arkwright,  "After a shower, Wales".
1d 19 tim
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel 1960-tal.
1d 19 tim
Spegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord modern tillverkning.
1d 19 tim
Soffbord modern tillverkning.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband av odlade pärlor med lås av 18K vitguld.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par 1900-talets mitt Danmark.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 6 st 1960-tal Danmark.
1d 20 tim
Stolar 6 st 1960-tal Danmark.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Kleimer, Skånsk bondgård.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Wigert, "Arnagrop".
1d 20 tim
Hans Wigert, "Arnagrop".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK