195 föremål
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d
30 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Miquel Barceló,  Utan titel.
3d
Miquel Barceló, Utan titel.
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
6d 3 tim
Fåtölj 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
5d 3 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
4d 3 tim
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Pablo Picasso, "Picador".
3d
Pablo Picasso, "Picador".
27 026 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Bohlin, bord "Concrete", Källemo Värnamo.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jiri Anderle, Utan titel.
1d 1 tim
Jiri Anderle, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
5d 3 tim
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Halsband 18K vitguld med fasetterade citriner.
6d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eero Järnefelt, Porträtt av äldre kvinna.
6d 3 tim
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
7d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Broderi på siden, sen Qingdynasti.
3d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch med lavakamé infattad i 18K guld.
3 tim 45m
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Långbord 1900-tal.
4d 3 tim
Långbord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
5d 3 tim
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Speglar 3 dlr 1900-tal.
6d 3 tim
Speglar 3 dlr 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matbord Italien sent 1900-tal.
3 tim 47m
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Bidjar semiantik ca 309x213 cm.
1 tim 27m
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil 1900-tal.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
5d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Art Deco.
3d 22 tim
Skåp Art Deco.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tabuenca & Leache, bord, "Usoa".
23 tim 47m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
5d 4 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
4d 3 tim
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta, dubbelvävd ca 301x195 cm.
1d
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
3d 22 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, Stilleben.
5d 3 tim
Agda Holst, Stilleben.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
5d 3 tim
Lounge stol Hope 2000-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Swedish Modern 1900-talets mitt.
5d 20 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa omkring år 2000.
3 tim 57m
Soffa omkring år 2000.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband lås 18K guld och kulor av Lapis Lazuli.
6d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?