1469 föremål
Robert Nettarp, "Åse - Beautiful Pain", 2000/2001.
3d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring guld med gammalslipade diamanter.
3d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, rokoko, 1700-tal.
3d 21 tim
Bord, rokoko, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 21 tim
Skänk, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Seppo Koho, taklampa, "Octo 4240", Secto Design.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulpturfragment, vinge, 1700-tal.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
3d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Var är min advokat?".
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, Alton, 18K guld med vit sten.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Stockholm", IKEA.
3d 21 tim
Soffa, "Stockholm", IKEA.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Basargata i Kairo".
3d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Hallmöbel, 1930-tal.
3d 21 tim
Hallmöbel, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marcello Fantoni, vas, Italien.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, trädgårdsmönstrad, 310x220 cm.
3d 22 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå / snickarbänk, 1800-tal.
3d 22 tim
Byrå / snickarbänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thomas Eriksson, matbord, "Bermuda", Asplund.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Cavallin, "Empatia".
3d 22 tim
308 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, antik Kirman laver, ca 85 x 60 cm.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Kvinnor.
3d 22 tim
Jan Naliwajko, Kvinnor.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta antik Baotou/Suiyuan, ca 100 x 55 cm.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 1/30.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alf Svensson, karmstol "Pluto" 1960-tal.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Wigert, "Arnagrop".
3d 22 tim
Hans Wigert, "Arnagrop".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jean Fautrier, "Annabelle nue" 1957.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, E Johansson Gävle 1922.
3d 22 tim
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sidobord 1940-tal.
3d 23 tim
Sidobord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Spegel 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Österlin, Malmö hamn.
3d 23 tim
Anders Österlin, Malmö hamn.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pablo Picasso, Ur "Mes dessin d'Antibes" 1958.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär 1700-tal , Bataljscen.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Evi Gailit, Stilleben.
3d 23 tim
Evi Gailit, Stilleben.
383 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan signerad ca 300x204 cm.
3d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallbyrå 1940-tal.
3d 23 tim
Hallbyrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960-tal.
3d 23 tim
Stolar 4 st 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, tillskriven taklampa 1960/70-tal.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1900-talets mitt.
4d
Matbord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK