Kan inte nå servern
 
1614 föremål
Matgrupp 7 dlr Jugend 1910 Malmö.
1d 6 tim
Matgrupp 7 dlr Jugend 1910 Malmö.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Jirlow, "Cuisine Bourgeoise".
1d 6 tim
Lennart Jirlow, "Cuisine Bourgeoise".
Aktuellt bud 
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar 1 par, omkring 1900.
1d 6 tim
Kandelabrar 1 par, omkring 1900.
Aktuellt bud 
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl,  "Interiör från restaurang Tennstopet".
1d 6 tim
Peter Dahl, "Interiör från restaurang Tennstopet".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stefan W Igelström, Solnedgång.
1d 6 tim
Stefan W Igelström, Solnedgång.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt/andra hälft.
1d 6 tim
Golvlampa 1900-talets mitt/andra hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Ziegler design ca 245x180 cm.
1d 6 tim
Matta Ziegler design ca 245x180 cm.
Aktuellt bud 
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sebastiano Ricci, hans krets, Den heliga familjen.
1d 6 tim
Sebastiano Ricci, hans krets, Den heliga familjen.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Sigfrid Alfons Carlsson, Musicerande par.
1d 6 tim
Jan Sigfrid Alfons Carlsson, Musicerande par.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Girard, fickur, 40 mm.
1d 6 tim
Girard, fickur, 40 mm.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa omkring 1900.
1d 6 tim
Taklampa omkring 1900.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par ny-Lous XV sent 1800-tal.
1d 7 tim
Stolar ett par ny-Lous XV sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
1d 7 tim
Ardy Strüwer, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk semiantik/antik ca 264x163 cm.
1d 7 tim
Matta, orientalisk semiantik/antik ca 264x163 cm.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Sparre, "Borgå skärgård".
1d 7 tim
Louis Sparre, "Borgå skärgård".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Longines, fickur, savonett, 51,5 mm.
1d 7 tim
Longines, fickur, savonett, 51,5 mm.
Aktuellt bud 
14 700 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serveringsvagn, italien 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Serveringsvagn, italien 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
1d 7 tim
Soffa Italien omkring år 2000.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Olson, "Röd himmel".
1d 7 tim
Axel Olson, "Röd himmel".
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
1d 7 tim
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
1d 7 tim
Soffa Italien omkring år 2000.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ninnan Santesson, skulpturer 2 st Kvinnohuvuden.
1d 7 tim
Ninnan Santesson, skulpturer 2 st Kvinnohuvuden.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
August Jernberg, Vid kaminen.
1d 7 tim
August Jernberg, Vid kaminen.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stefan W Igelström, "Vilande vinthundar".
1d 7 tim
Stefan W Igelström, "Vilande vinthundar".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Badande kvinnor.
1d 7 tim
Jules Schyl, Badande kvinnor.
Aktuellt bud 
1 444 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fredrik Rohde, Komposition.
1d 7 tim
Fredrik Rohde, Komposition.
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
Spegel 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
Bordslampor ett par 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, savonett, 51 mm.
1d 7 tim
Fickur, savonett, 51 mm.
Aktuellt bud 
8 450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
1d 7 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Rosén, matbord, "Napoli", 1900-talets mitt.
1d 7 tim
David Rosén, matbord, "Napoli", 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
Matbord, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dörrar, ett par, barock, 1600/1700-tal.
1d 7 tim
Dörrar, ett par, barock, 1600/1700-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
1d 7 tim
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, scarf, "Marine et Cavalerie".
1d 7 tim
Hermès, scarf, "Marine et Cavalerie".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, barock. 1700-tal.
1d 7 tim
Bord, barock. 1700-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-tal.
1d 7 tim
Ljuskrona, empirestil, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokpress/växtpress, sent 1800-tal.
1d 7 tim
Bokpress/växtpress, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "La Mare aux Canards Scarf".
1d 7 tim
Hermès, scarf, "La Mare aux Canards Scarf".
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Vårbäck på Alvaret".
1d 7 tim
Sigfrid Södergren, "Vårbäck på Alvaret".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gösta Werner, Konkretistisk komposition.
1d 7 tim
Gösta Werner, Konkretistisk komposition.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, savonett, 52 mm.
1d 7 tim
Fickur, savonett, 52 mm.
Aktuellt bud 
7 850 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Peter Mandl, Utan titel.
1d 7 tim
Peter Mandl, Utan titel.
Aktuellt bud 
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bucherer, armbandsur, 15 x 35 mm.
1d 7 tim
Bucherer, armbandsur, 15 x 35 mm.
Aktuellt bud 
7 610 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viking, fickur, savonett, 51 mm.
1d 7 tim
Viking, fickur, savonett, 51 mm.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Tissot, armbandsur, 33,5 mm.
1d 7 tim
Tissot, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mormorsur, 35 mm.
1d 7 tim
Mormorsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cyrus, fickur, 18K guld, 50 mm.
1d 7 tim
Cyrus, fickur, 18K guld, 50 mm.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolur, Louis XV-stil, sent 1800-tal.
1d 7 tim
Konsolur, Louis XV-stil, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Olson, "Ström", 1980.
1d 7 tim
Lennart Olson, "Ström", 1980.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sonia Delaunay, Abstrakt komposition.
1d 7 tim
Sonia Delaunay, Abstrakt komposition.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, "Ferrari", ca 230 x 170 cm.
1d 7 tim
Matta, "Ferrari", ca 230 x 170 cm.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Olson, "Suse å IX", 1983.
1d 7 tim
Lennart Olson, "Suse å IX", 1983.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Olson, "Stenungsundsbron", 1960.
1d 7 tim
Lennart Olson, "Stenungsundsbron", 1960.
Aktuellt bud 
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tore Kurlberg, Stilleben.
1d 7 tim
Tore Kurlberg, Stilleben.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Handspegel, silver, CG Hallberg, Stockholm 1901.
1d 7 tim
Handspegel, silver, CG Hallberg, Stockholm 1901.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Kvinnor.
1d 7 tim
Jan Naliwajko, Kvinnor.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Ekström, Solglitter.
1d 7 tim
Per Ekström, Solglitter.
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Erling Ärlingsson, Sommar vid sjön.
1d 8 tim
Erling Ärlingsson, Sommar vid sjön.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 8 tim
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albin Amelin, blandteknik, Skogsglänta.
1d 8 tim
Albin Amelin, blandteknik, Skogsglänta.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 8 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Grace, 1920/30-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK