1606 föremål
Soffbord sent 1900-tal.
5d 6 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, taklampa Jugend tidigt 1900-tal.
3 tim 24m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LUXUS, taklampa, 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
1d
Einar Jolin, Självporträtt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mattor, ett par, orientalisk slätväv, ca 180 x 120 cm.
1d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
1d 7 tim
Kubbstol 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
"Coffeshop painting", Iran, 1900-tal.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edvin Öhrström, vas Ariel 1954 signerad.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Såsskål, silver, GAB, Stockholm 1923.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Hosseinabad, c 414 x 95 cm.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Antonio Saura, "Dora Maar visitada IV". 1986.
4d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1994.
3d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Erling Ärlingsson, hästar på bete.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK