308 föremål
Åke Hellman, Roddarna.
4d
Åke Hellman, Roddarna.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Klockkedja, 14K guld.
3d
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 700 EUR
Hörnskåp, 1800-tal.
4d
Hörnskåp, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
6d
Hermès, slipsar, 4 st.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ernst Aschenbach, Landskap från Norge.
2d
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld med stora berlocker.
7d
30 EUR
Utropspris
5 000 EUR
Riitta Nelimarkka, Tjurryttare.
5d 23 tim
33 EUR
Utropspris
350 EUR
Hermès, scarf, "Le Monde du Polo".
4d
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord / sidobord, 1800-talets slut.
4d
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 1951.
7d
35 EUR
Utropspris
800 EUR
Tiffany & Co, armbandsur, 23,5 mm.
1d
45 EUR
Utropspris
550 EUR