Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
53 föremål
Givenchy väska "GV3 mini".
7 tim 53m
Givenchy väska "GV3 mini".
Aktuellt bud 
5 050 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ferragamo väska "Vara bow mini".
7 tim 57m
Ferragamo väska "Vara bow mini".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, väska, "The Chain Pouch".
9 tim 27m
Bottega Veneta, väska, "The Chain Pouch".
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bottega Veneta, väska, "Padded Lock".
10 tim 17m
Bottega Veneta, väska, "Padded Lock".
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Prada väska "Tessuto Saffiano" 2022.
1d 6 tim
Prada väska "Tessuto Saffiano" 2022.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Chanel plånbok.
1d 7 tim
Chanel plånbok.
Aktuellt bud 
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bottega Veneta väska.
1d 7 tim
Bottega Veneta väska.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci plånbok.
1d 7 tim
Gucci plånbok.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, portfölj.
1d 9 tim
Prada, portfölj.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Olympe", 2012.
1d 10 tim
Louis Vuitton, väska, "Olympe", 2012.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj, "Kourad", 1995.
3d 4 tim
Louis Vuitton, portfölj, "Kourad", 1995.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta väska Hobo.
3d 6 tim
Bottega Veneta väska Hobo.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Koffert, tidigt 1900-tal.
4d 5 tim
Koffert, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
4d 6 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1990.
4d 7 tim
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1990.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bally, Portfölj.
4d 7 tim
Bally, Portfölj.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 7 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
4d 8 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud 
500 EUR
Utropspris
500 EUR
Prada, väska.
4d 12 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska "Evelyne".
5d 10 tim
Hermès, väska "Evelyne".
Aktuellt bud 
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK