1243 föremål
Armband 14K guld.
6d 19 tim
Armband 14K guld.
Inga bud
Utropspris
22 000 SEK
Halsband 18K guld svensk importstämpel.
6d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
6d 19 tim
Zenith, armbandsur, 33 mm.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca. 242 x 82 cm.
6d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal ,Landskap.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
6d 20 tim
Fåtölj, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Johan Ericson, Solnedgång över havet.
6d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Carl Wilhelmson, Skutor.
6d 20 tim
Carl Wilhelmson, Skutor.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Antima, 14K guld, armbandsur, 33,5 mm.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel. tenn, Swedish Grace, 1920/30-tal.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Büche, Man med skägg.
6d 20 tim
Josef Büche, Man med skägg.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Segelbåtar.
6d 20 tim
Segelbåtar.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Certina, 18K vitguld, armbandsur, 22 mm.
6d 21 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Larsson,"Pojke med svärd".
6d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1960-tal.
6d 22 tim
Fåtölj, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Madeleine Pyk, "Korsika".
6d 22 tim
Madeleine Pyk, "Korsika".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jan Brazda, Blå blomma.
6d 22 tim
Jan Brazda, Blå blomma.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?