14 föremål
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
4d 1 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa Italien sent 1900-tal.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med belysning, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK