15 föremål
Ljusstakar, ett par, mässing, Gusum.
6d 4 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, kandelaber, Boda Smide  sent 1900-tal.
5d 4 tim
2 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar ett par senempire 1800-talets mitt.
6 tim 13m
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK