15 föremål
Taklampa, Venini, Murano, 1960/70-tal.
3d 10 tim
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Taklampa, 1950-tal.
10 tim 7m
Taklampa, 1950-tal.
750 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Taklampa, troligtvis Itsu, 1940-tal.
10 tim 2m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
9 tim 55m
Taklampa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
500 EUR