924 föremål
Helmer Osslund, Kolargubbe.
18 tim 17m
Helmer Osslund, Kolargubbe.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1920/30-tal.
19 tim 41m
Soffbord, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
2d 18 tim
Skål, silver 800, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ettler, "Sveaspisen för fotogen".
17 tim 13m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spetsglas, 1700-tal.
3d 16 tim
Spetsglas, 1700-tal.
1 555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordssurtout, nysilver, England, 1800-tal.
1d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Walter Bengtsson,  Kvinna i guld.
3d 9 tim
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kirman, ca 386 x 294 cm.
2d 19 tim
900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Friedrich Gornik, bordslampa, Jugend, 1910-20-tal.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stol, rokoko, 1700-talets andra hälft.
17 tim 19m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, unik vas, Gustavsbergs Studio.
16 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Zenith, 1900-talets mitt.
3d 8 tim
308 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "Kärleksbild".
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?