1567 föremål
Dörrar ett par 1800-tal.
6 tim 8m
Dörrar ett par 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ebel, Beluga, Lady, armbandsur, 27 mm.
1d 20 tim
35 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Edward Hald, vas, fiskgraal, Orrefors.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
4 tim 54m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Nerman, "Barnens Dag Stockholm 1917".
1d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldhundar, ett par, omkring 1900-talets mitt.
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Emil Olsson, Sådd.
2d
Emil Olsson, Sådd.
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Emm Berring, "Avskilja".
3d 1 tim
Emm Berring, "Avskilja".
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
En collier odlade pärlor utan lås.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Endre Nemes, "Geoövning".
1d 5 tim
Endre Nemes, "Geoövning".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Bagge, Vid kanalen.
1d 5 tim
Eva Bagge, Vid kanalen.
990 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Exacta, armbandsur, 17 mm.
3 tim 22m
Exacta, armbandsur, 17 mm.
5 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, fajans, Marieberg, 1700-tal.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, porslin, Kina, 1700-tal.
1 tim 46m
Fat, porslin, Kina, 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska, vintage.
4d 5 tim
Fendi, väska, vintage.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 18K guld, 31 mm.
4d 5 tim
Fickur, 18K guld, 31 mm.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?