19 föremål
William Key båtporträtt.
6d 7 tim
William Key båtporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rysk skola, omkring 1850, Damporträtt.
6d
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
A de Gerville, fårskock.
2d 7 tim
A de Gerville, fårskock.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Italiensk skola, 16/1700-tal, olja på duk.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Edwin Hayes, Fiskebåt vid strand.
7 tim 48m
900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Ludwig Dalgång med hus.
6 tim 16m
Carl Ludwig Dalgång med hus.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Romana Arregui," Les trois flibustiers".
5 tim 47m
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dansk skola, 1800-tal, Rosa rosor.
4 tim 33m
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Fruktstilleben.
4 tim 30m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK