314 föremål
Birger Ljungquist, porträtt.
7d
Birger Ljungquist, porträtt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Axel Olson, "Näten lagas (Arild)".
7d
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Birger Ljungquist, porträtt.
7d
Birger Ljungquist, porträtt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
7d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dimitri Omersa & Co fotpall 1900-talets senare del.
6d
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tor Fredlin, Orrar.
6d 1 tim
Tor Fredlin, Orrar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, Perspective Japonaise.
6d 2 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
6d 2 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
6d 2 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, porträtt.
6d 2 tim
Hans Larsson, porträtt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
6d 2 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
6d 2 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
6d 2 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
6d 2 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
6d 3 tim
Eve Eriksson, Fasader.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
6d 3 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
4d 23 tim
Soffa, Eilersen 2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wifredo Lam, komposition.
4d 23 tim
Wifredo Lam, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
4d 23 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
4d 23 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Comba Adamson, musicerande barn.
4d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
5d
Golvlampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 500 SEK
Plafonder 4 st Konsthantverk Ab Tyringe 2000-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
5d
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
5d
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
5d
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

830. Gudrun Åhlberg, Utan titel.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK