356 föremål
Sideboard/bord 2000-tal.
4d 22 tim
Sideboard/bord 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aldo van den Nieuwealaar sideboard 2000-tal.
4d 22 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Maxjenny Forslund & Thomas Bentzen, pallar 2 st 2001.
5d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ralf Artz,  "No title 80".
5d
Ralf Artz, "No title 80".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vilhelm Holmgren, "Borgholms slottsruin".
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Norrman, Modell.
5d
Lars Norrman, Modell.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord samt sidobord sent 1900-tal.
5d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Timåns snickeri 2000-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Agda Holst, "Sluttning mot havet".
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 17,5 mm.
5d 1 tim
Omega, armbandsur, 17,5 mm.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Albert Abbe,  "Vårvinterdag".
5d 1 tim
Albert Abbe, "Vårvinterdag".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustav Rudberg, "Stad i Andalusien".
5d 1 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1800-tal.
5d 1 tim
Bord sent 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Rosenbäck, Utan titel.
3d 17 tim
Anna Rosenbäck, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Andersson sideboard samtida.
3d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gustav Rudberg, Landskap med träd och hus.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa Asea 1900-talets mitt.
3d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslamor ett par Asea belysning 1960/70-tal.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spetsglas 3 st sent 1700-tal.
3d 18 tim
Spetsglas 3 st sent 1700-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Richard Björklund, "Simrishamn".
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gösta Calmeyer, Stenar.
3d 18 tim
Gösta Calmeyer, Stenar.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Neumann, "Wo?".
3d 19 tim
Max Neumann, "Wo?".
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Jonas Fröding, Skulptur Ung pojke.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Gardell-Ericson,  Motiv från Lysekil.
3d 19 tim
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Robert Lundberg, Vinterbild.
3d 19 tim
Robert Lundberg, Vinterbild.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord 1960-tal.
3d 19 tim
Skrivbord 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
3d 19 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
3d 20 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Owe Zerge, Blomsterstillben.
3d 19 tim
Owe Zerge, Blomsterstillben.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
3d 20 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 6 st 1900-talets första hälft.
2d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa "Twig" Vaughan England samtida.
2d 22 tim
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Halsband x-länk 18K guld.
2d 22 tim
Halsband x-länk 18K guld.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord Art Deco 1900-talets första hälft.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK