1643 föremål
Beck & Jung, diptyk, Utan titel.
16 tim 17m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
16 tim 23m
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
16 tim 25m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soppslev samt ragusked, silver, Sverige 1858.
16 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
16 tim 39m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca 342 x 84 cm.
16 tim 45m
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Djosan, ca 171 x 108 cm.
16 tim 55m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, sent 1800-tal.
17 tim 3m
Piedestal, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
17 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helmut Mantel, Segelbåtar till havs.
17 tim 13m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Handfat, mässing, 1800-tal.
17 tim 15m
Handfat, mässing, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
17 tim 21m
Skänk, sent 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 298 x 243 cm.
17 tim 23m
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Helmut Mantel, Båtar i hamnen, Smögen.
17 tim 25m
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 221 x 162 cm.
17 tim 27m
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rökbord, funkis, 1930-tal.
17 tim 31m
Rökbord, funkis, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista, 1800-tal.
17 tim 33m
Kista, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
17 tim 35m
Bord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 242 x 186 cm.
17 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
17 tim 39m
Hörnskåp, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 400 x 316 cm.
17 tim 41m
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Celine, weekendbag.
17 tim 43m
Celine, weekendbag.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Gustaf Koskull, Flicka bland vargar.
19 tim 3m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 286 x 200 cm.
19 tim 7m
500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Lars Lerin, Landskap.
19 tim 13m
Lars Lerin, Landskap.
26 001 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
19 tim 59m
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
20 tim 1m
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Urnor, ett par, Japan, tidigt 1900-tal.
20 tim 3m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
20 tim 5m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
20 tim 7m
Pall, 1900-talets mitt.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, platina med äldre briljantslipad diamant.
20 tim 19m
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Antik Indisk, ca 390 x 299 cm.
20 tim 25m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vicke Lindstrand, vas, "Sjögräs", Kosta.
20 tim 41m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Flodlandskap.
20 tim 51m
Severin Nilson, Flodlandskap.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Ekström, Solglitter.
21 tim 1m
Per Ekström, Solglitter.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Cartier armband "Love" 18K guld.
21 tim 3m
44 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK