42 föremål
Skulpturfragment, vinge, 1700-tal.
1d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sextant, 1900-talets början.
5d 7 tim
Sextant, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piero Fornasetti, bricka, Milano, Italien.
1d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Franco Lapini, vinkylare, Italien.
2d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skeppsmodell, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vattentunna/vedtunna, 1800-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, dekorativ byst, 1900-tal.
2d 8 tim
1 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK