270 föremål
Karmstolar 6 st Thonet sent 1900-tal.
6d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barstolar 4 st Minus Tio.
6d 1 tim
Barstolar 4 st Minus Tio.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Nordström, "Motljus Monets trädgård".
6d 1 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
6d 1 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
6d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
6d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Porträtt av okänd man.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
6d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Hall,  "Vårvatten".
6d 2 tim
Lennart Hall, "Vårvatten".
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
5d 1 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
5d 1 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
5d 1 tim
Carl Trägårdh, Ko på äng.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, stilleben.
5d 2 tim
Einar Jolin, stilleben.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
5d 2 tim
Gerhard Nordström, landskap.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
5d 2 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
5d 2 tim
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 2 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
5d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
5d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
5d 3 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
5d 3 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Wikström, Utan titel.
5d 3 tim
Karin Wikström, Utan titel.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4d 2 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
4d 2 tim
Yrjö Edelmann, Brevet.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Mac Laren I".
4d 2 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK