22 föremål
Golvlampa 1900-talets mitt.
1 tim 24m
Golvlampa 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
2d
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
2d
Golvlampa sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, model 41046, Asea, 1950-tal.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK