16 föremål
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets början.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, samtida.
1d
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljuskrona, troligen Italien, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
3 656 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskronor, två st. snarlika, samtida.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1910/20-tal.
1d 1 tim
Takkrona, 1910/20-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, omkring 1900.
1d 1 tim
Takkrona, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK