14 föremål
Bord, art déco, 1920-tal.
4 tim 36m
Bord, art déco, 1920-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-talets senare del.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, vas, Kosta Boda.
4d 7 tim
Göran Wärff, vas, Kosta Boda.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK