9 föremål
Halsband i 18K guld. Schweiz.
20 tim 3m
Halsband i 18K guld. Schweiz.
27 500 SEK
Utropspris
33 000 SEK
Elvira Bach, Komposition med kvinnor.
20 tim 1m
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fat, porslin, Kina, Qianlong (1736-95).
20 tim 7m
6 200 SEK
Utropspris
5 800 SEK
Giacomo Balla, "Obelisco Multipli".
19 tim 59m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
19 tim 57m
Skåp, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
A.R Penck, färglitografi.
20 tim 9m
A.R Penck, färglitografi.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK