Konst

22 föremål
Du Yingqiang, tusch & akvarell, signerad.
10 tim 17m
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Boris Ninemae, "En begynnande dag".
1d 6 tim
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boris Ninemae, "Barndomens älsklingsställe ...".
1d 6 tim
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Richard Mortensen, Utan titel.
2d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sonia Delaunay, "New York II".
2d 5 tim
860 EUR
Utropspris
600 EUR
Arman, ”Fragments de Chine”.
2d 9 tim
Arman, ”Fragments de Chine”.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Evi Gailit, Stilleben.
3d 3 tim
Evi Gailit, Stilleben.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Papart, Rouge morte".
3d 4 tim
Max Papart, Rouge morte".
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fikret Saygi Mualla, Flicka med docka.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Henry Moore, "Två sittande figurer".
3d 7 tim
110 EUR
Utropspris
350 EUR
By Yafary, s.k. Tinga-Tinga målning, Utan titel.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Szancenbach, "Niebieskie Owoce" (Blå frukter).
4d 5 tim
11 111 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Juan Sotomayor, Utan titel.
6d 7 tim
Juan Sotomayor, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
12d 6 tim
220 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR