995 föremål
Gustaf Rydberg, Vårlandskap.
2d 17 tim
Gustaf Rydberg, Vårlandskap.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Söderberg, bord, No Early Birds.
16 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ivar Kamke, "Akademiafton".
2d 16 tim
Ivar Kamke, "Akademiafton".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, Alton, 18K guld med vit sten.
19 tim 32m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, Vid Stockholms stadion.
1d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, jugend, 1900-talets början.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kravattnål, gul metall och lavasten.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal.
1d 18 tim
Fällbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobias Regell, "Milano".
15 tim 48m
Tobias Regell, "Milano".
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 18K guld.
19 tim 10m
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
19 tim 28m
Ivar Morsing, Landskap.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Hallström, Flicka och betande häst.
1d 18 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Brosch 18K guld med snäckskalscamé.
1d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK