Konst

19 föremål
William Key båtporträtt.
6d 11 tim
William Key båtporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
A de Gerville, fårskock.
2d 10 tim
A de Gerville, fårskock.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Italiensk skola, 16/1700-tal, olja på duk.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Edwin Hayes, Fiskebåt vid strand.
11 tim 15m
900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Ludwig Dalgång med hus.
9 tim 43m
Carl Ludwig Dalgång med hus.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Romana Arregui," Les trois flibustiers".
9 tim 14m
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dansk skola, 1800-tal, Rosa rosor.
8 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Fruktstilleben.
7 tim 57m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK