311 föremål
Taklampa 1940-tal.
4d 8 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Evert Färhm, landskap.
4d 8 tim
Evert Färhm, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Roberto Matta, Utan titel.
6d 8 tim
Roberto Matta, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
John Jon-And, modell.
7d 8 tim
John Jon-And, modell.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Eke Bjerén, landskap.
6d 7 tim
Eke Bjerén, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Frans Berg, Stilleben.
6d 6 tim
Frans Berg, Stilleben.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Frithiof Berglund, "Herrön, Tjörn".
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, På väg.
4d 8 tim
Ragnar Person, På väg.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona Empire-stil omkring 1900.
5d 7 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord 1970-tal.
8 tim 30m
Matbord 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
8 tim 32m
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Venini.
5d 8 tim
Vas Venini.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Agnes Cleve, "Kvinna i profil".
6d 6 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord 1900-talets senare del.
6d 8 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK