21 föremål
Sextant, 1900-talets början.
6d 13 tim
Sextant, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kamera Leica med objektiv 4 st.
5d 9 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Sunna saltflaska signerad.
5d 9 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nikolaus Fankki, kåsa signerad.
5d 9 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sunna kåsa signerad.
5d 9 tim
Anders Sunna kåsa signerad.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsdiorama monogramsignerat och daterat 1896.
1d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK