38 föremål
Alois Mayer, skulptur signerad "Justitia".
17 tim 37m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal Falkenerare.
18 tim 17m
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franz Bergmann, figurin signerad.
17 tim 41m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ferdinand Preiss, skulptur signerad.
17 tim 33m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aristide Petrilli, efter, "Evangelina".
2d 16 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur.
4d 18 tim
Oscar Reutersvärd, skulptur.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pierre Olofsson, "Löv".
15 tim 57m
Pierre Olofsson, "Löv".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viljo Savikurki, "Ihmisen kahleet".
7d 19 tim
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Viljo Savikurki, "Pohtaaja".
6d 17 tim
Viljo Savikurki, "Pohtaaja".
250 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Bertil Vallien, skulpturer, 2 st, glas, Kosta Boda.
6d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur samt vas.
2d 18 tim
Skulptur samt vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?