14 föremål
Hornkniv, daterad 1921.
6d 4 tim
Hornkniv, daterad 1921.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sextant, 1900-talets början.
3d 2 tim
Sextant, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Humidor, Zino, 1900-tales slut.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK