10 föremål
Ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter.
1d
30 000 SEK
Utropspris
55 000 SEK
Halsband i 18K guld. Schweiz.
3d 19 tim
Halsband i 18K guld. Schweiz.
27 500 SEK
Utropspris
33 000 SEK
Elvira Bach, Komposition med kvinnor.
3d 19 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Giacomo Balla, "Obelisco Multipli".
3d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fat, porslin, Kina, Qianlong (1736-95).
3d 19 tim
5 562 SEK
Utropspris
5 800 SEK
Olav Christopher Jenssen, signerad, 1995.
1m 33s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Senneh, matta, semiantik ca 195 x 135 cm.
2m 33s
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
A.R Penck, färglitografi.
3d 19 tim
A.R Penck, färglitografi.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
3d 19 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK