360 föremål
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
1d 15 tim
654 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, "Tjur III".
1d 15 tim
PG Thelander, "Tjur III".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
2d 16 tim
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Hasselberg, efter "Grodan".
6d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor 1900-talets senare del.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sandro Chia, "For Lisa".
18 tim 23m
Sandro Chia, "For Lisa".
405 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d 16 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
2d 16 tim
Soffa, Eilersen 2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, Perspective Japonaise.
3d 18 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med fasetterade stenar.
19 tim 13m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa sent 1900-tal/2000-tal.
3d 19 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
2d 16 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
19 tim 21m
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
3d 19 tim
Eve Eriksson, Fasader.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Gislander, Fåglar i vinden.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
4d 19 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, halsband 1958.
18 tim 19m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
3d 19 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
3d 19 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
4d 20 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
6d 19 tim
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 19 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
18 tim 37m
Cafébord 1940/50-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art deco 1900-talets första hälft.
2d 16 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK