44 föremål
Mats Theselius, fåtölj, ”Bruno ”, Källemo.
3d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
5d
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft.
5d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa och fåtölj Fogia "Alex" 2022.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa sengustaviansk 1800-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Howardmodell, 2000-tal.
3d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Samsas" sent 1900-tal.
1d
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK