23 föremål
Carl Malmsten, soffa "Samsas" sent 1900-tal.
5d 2 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets början.
4d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten,  fåtöljer ett par " Samsas" sent 1900-tal.
2d
10 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Chi Wing Lo vilstol "Ela" för Giorgetti Italien.
2d
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
1d
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Georg Thams soffa Grant møbelfabrik Danmark 1960-tal.
1d
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?