29 föremål
Bestickschatull, 1900-tal.
3d 19 tim
Bestickschatull, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bankett, 1900-tal.
3d 19 tim
Bankett, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kolonner, ett par, omkring 1900.
1d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal,  samtida.
1d 17 tim
Piedestal, samtida.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kistbord, allmoge, 1800-tal.
2d 17 tim
Kistbord, allmoge, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord, jugend, 1900-talets början.
3d 16 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gemla, tamburmajorer, ett par, "Stången", 2000-tal.
3d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn sent 1900-tal.
4d 19 tim
Serveringsvagn sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, samtida.
4d 15 tim
Pall, samtida.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
5d 16 tim
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets andra hälft.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 1900-tal.
4d 19 tim
Sidobord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?