56 föremål
Bertil Vallien, skulptur glas, signerad  Kosta Boda.
2d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, vas graal signerad och daterad 1971.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK