1572 föremål
Ring, 23K guld med bergkristall.
4 tim 17m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Kellydole Bag Charm", 2022.
5 tim 11m
5 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Soffa, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gemla, tamburmajorer, ett par, "Stången", 2000-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
1d 23 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruskor, 3 st, silver, rokokostil, 1900-tal.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Nordström, Västkusten.
3d 3 tim
Karl Nordström, Västkusten.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Etriers".
3d 3 tim
Hermès, scarf, "Etriers".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Feux d'Artifice".
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Endre Nemes, "Geoövning".
4d
Endre Nemes, "Geoövning".
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Matta Bidjar old/semiantik ca 260x159 cm.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Englesson.
4d
Soffbord, Englesson.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, sent 1800-tal.
4d
Fåtölj, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950-60-tal.
3d 23 tim
Taklampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?