71 föremål
John Kandell, skåp, "Solitär", Källemo,
1d 3 tim
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, art deco, KM möbler, 1930-tal.
1d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1700/1800-tal.
1d 6 tim
Skåp, 1700/1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1920-tal.
1d 6 tim
Skåp, 1920-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, sent 1800-tal.
1d 6 tim
Klädskåp, sent 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivhurts, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Arkivhurts, 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-talets slut.
2d 6 tim
Skåp, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
2d 7 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, sengustaivansk stil,
3d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1940/40-tal.
4d
Skåp, 1940/40-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 3 tim
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ekiperingsskåp, 1900 talets mitt.
4d 6 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, gustaviansk, omkring 1800.
6d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK