1057 föremål
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
3d 18 tim
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henri de Toulouse-Lautrec, efter, "Floréal".
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
George Morland, hans art, Lantlig idyll.
19 tim 35m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Hägg, Nordergravar, Visby.
1d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1960-tal.
1d 18 tim
Sekretär, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Bailey, fotoböcker.
4d 17 tim
David Bailey, fotoböcker.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
1d 18 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Badkarssoffa, 1800-talets andra hälft.
4d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, tidigt 1900-tal.
17 tim 39m
Sidobord, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Kubbstol, 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
16 tim 59m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sockerskål och gräddkanna, silver, 1900-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
5d 15 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl August Fahlgren, Landskap med stuga.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd inuitkonstnär, Isbjörn.
5d 14 tim
Okänd inuitkonstnär, Isbjörn.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Poul Christiansen, taklampa, "172", Le Klint, Danmark.
1d 18 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brasgaller, 1900-tal.
2d 18 tim
Brasgaller, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
3d 17 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK