101 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla", Dux.
1m 9s
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets början.
21 tim 4m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, IKEA, 1900-talets andra hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Epoka trio" Ire, samtida.
1d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Sverige, 1970/80-tal.
1d
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Minotti, Italien.
3d
Soffa, Minotti, Italien.
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ralph Lauren Home, soffa.
3d 19 tim
Ralph Lauren Home, soffa.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Georg Toth, fåtölj, 1998.
3d 20 tim
Georg Toth, fåtölj, 1998.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK