42 föremål
Fåtölj, 1900-talets andra hälft.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Howardmodell, 2000-tal.
5d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK