Diverse

24 föremål
Eldhundar, ett par, sekelskiftet 1900.
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kassaapparat, omkring år 1900.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Etuier på fot, 2 st, 1800-tal.
6d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
5d 13 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stuff, malakit.
1d 9 tim
Stuff, malakit.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, omkring 1900-talets mitt.
5d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Parker reservoirpennor 3 st vacumatic.
5d 12 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?