379 föremål
Ingeborg Lundin, skål, Ariel, Orrefors 1964.
3d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
3d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jameelah El-Gahsjgari, taklampa, "Dome", Moooi.
3d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Geisli", Jakobsdals.
3d 17 tim
321 SEK
Utropspris
6 000 SEK
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
4d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
4d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
4d 17 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, kulspetspenna.
4d 18 tim
Cartier, kulspetspenna.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Designers Guild.
4d 18 tim
Soffa, Designers Guild.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Cyrén, glas, 12 st, "Nobel", Orrefors.
4d 18 tim
4 280 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö.
4d 19 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
5d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK