1226 föremål
Soffbord, 1920/30-tal.
19 tim 33m
Soffbord, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Helmer Osslund, Kolargubbe.
18 tim 9m
Helmer Osslund, Kolargubbe.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Giacometti 1".
1d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lisa Larson, unik vas, Gustavsbergs Studio.
16 tim 17m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, rokoko, 1700-talets andra hälft.
17 tim 11m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Söderberg, sideboard, NEB, No Early Birds.
2d 18 tim
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, Slettvoll, Norge.
2d 20 tim
Matbord, Slettvoll, Norge.
500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ulla Rantanen, Utan Titel.
1d 19 tim
Ulla Rantanen, Utan Titel.
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
1d 19 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta "Maltino Iron" Linie design ca 240x170.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?