14 föremål
Alf Ekberg, skulptur signerad.
3d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur Utan titel.
3d 21 tim
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dekorativa skulpturer 2 st omkring 1900.
2d 19 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund,  "Pappa med barn",
2d 19 tim
10 100 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Bertil Vallien, "Marker man" Kosta Boda.
6d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal/ställ barock-stil 1900-tal.
6d 20 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK